09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

نیازبه تغییرشکل و دکوراسیون شدیدا دروجود تک تک اعضای خانواده دیده می شود هر روز مشکلی جدید در خانه دیده می شود از خرابی لوله تا فرسودگی کابینت ها، پس باید سریعتر دست بکار شد!

باز سازی و نوسازی منزل خود را به ما در ایرانادکور ؛ شرکت بازسازی دکوراسیون داخلی در شیراز بسپارید و از نتایج کار لذت ببرید!

نیازبه تغییرشکل و دکوراسیون  شدیدا دروجود تک تک اعضای خانواده دیده می شود هر روز مشکلی جدید در خانه دیده می شود از خرابی لوله تا فرسودگی کابینت ها، پس باید سریعتر دست بکار شد!

بازسازی خانه با سرمایه گاری کم دور از ذهن نیست ، برای اینکه بتوانیم با حداقل بودجه آپارتمان خود را بازسازی کنیم بهتر است ابتدا به سراغ ضروریات برویم.

داشتن یک برنامه ریزی صحیح برای باز سازی و نوسازی منزلدر کاهش هزینه‌ها و گرفتن نتایج مثبت بسیار تأثیر گذار می‌باشد. برای اینکه بتوانیم یک فرآیند تعمیر مقرون به صرفه را داشته باشیم بهتر است کارهای غیر ضروری پرهیز کنیم.

برای کاهش هزینه نوسازی باید حتما قبل از شروع کار با یک گروه باتجربه در این زمینه مشورت کنیم.

داشتن طرح بازسازی باعث میشود زمان اجرای کار به مقدار قابل ملاحظه ای کم شده و همچنین با مشخص شدن متریال های مورد استفاده هزینه دقیق بازسازی خانه مشخص میشود.

اجرای نوسازی منزل در شیراز را به ما بسپارید تا در اسرع وقت خانه ای رویایی را به شما تحویل دهیم. 

 

بازسازی شیراز

 

بازسازی آشپزخانه

اولویت اول پیشنهادی ما در یک باز سازی و نوسازی منزلکامل منزل آشپزخانه است. از این لحاظ که آشپزخانه محیطی است که خانم های خانه دار بیشترین وقت خود را در آن میگذرانند در واقع مرکز عملیاتی خانه محسوب می شود.

اگر آشپزخانه دکوراسیون قدیمی و فرسوده داشته باشد تبدیل به یک محیط خسته کننده میشود. آشپزخانه محیطی است که برای بازسازی آن هزینه‌ زیادی پرداخت می شود. روش‌های بسیار عاقلانه‌ای وجود دارد که شما می توانید با کمترین هزینه این کار را انجام دهید و دیگر مجبور نباشید هزینه زیادی کنار بگذارید و اگر به دنبال صرف یک هزینه‌ی محدود هستید می توانید با تغییرات کوچک این تفاوت را به وجود آورید، مانند تغییر رنگ دیوارها و یا کفپوش‌های آشپزخانه و ایجاد نورپردازی در فضا.

ما در بهترین شرکت بازسازی منزل در شیراز می توانیم تمام ایرادات آشپزخانه شما را برطرف کرده و در آشپزخانه ای کاربردی و ایمن را به شما تحویل دهیم.

بازسازی آشپزخانه به صورت کلی ، به معنی انجام تغییراتی اساسی، مثل تعویض کاشی، سرامیک، لوله کشی برق، لوله کشی آب سرد و گرم در آشپزخانه می باشد. حتی تغییر در اپن آشپزخانه ، با توجه به سبکی که مورد پسند واقع شده است، (مدرن یا کلاسیک و ..) جزئی از بازسازی آشپزخانه قدیمی محسوب می گردد.

اما بازسازی آشپزخانه به صورت جزئی ، شامل مواردی همچون تغییر در رنگ درهای کابینت و یا نصب برچسب بر روی آنها می باشد. مسلما بازسازی آشپزخانه هزینه هایی دارد، که با توجه به میزان تغییرات آن، یعنی کلی و یا جزئی بودن بازسازی ، این هزینه ها افزایش و یا کاهش می یابد.

روش‌های زیادی برای نوسازی کابینت‌های قدیمی آشپزخانه وجود دارد. رنگ آمیزی کابینت‌ها، تغییر درب‌ها و تبدیل قفسه به کابینت از روش‌های کم هزینه هستند و تعویض کابینت‌های قدیمی با کابینت‌های جدید هم یک روش گران‌قیمت محسوب می‌شود.

نوسازی کابینت‌های قدیمی چوبی و فلزی به دلیل ماندگاری آن‌ها به نظر امری عاقلانه می‌آید ولی نوسازی کابینت‌های قدیمی از جنس ام دی اف اگر خرابی زیادی داشته باشند، امکان پذیر نخواهد بود. تعویض درب، رنگ آمیزی و تبدیل کابینت به قفسه از روش‌های ترمیم کابینت هستند.

معمولا نیاز به بازسازی کف خانه بعد از گذشت چند سال کاملا احساس می‌شود.

گاهی تنها دلیل برای باز سازی و نوسازی منزل و به خصوص کف، ایجاد تنوع، مدرن سازی دکوراسیون و زیبایی است. اما برای برخی از منازل به ویژه منازل قدیمی‌تر، بازسازی می‌تواند اهداف دیگری همچون موارد زیر را داشته باشد:

 

 • رفع نم و رطوبت
 • لوله کشی مجدد و ایجاد لوله کشی روکار
 • گرمایش از کف
 • مدرن سازی دکوراسیون
 • تغییر دکوراسیون

 

با توجه به اینکه چه طراحی دکوراسیونی قرار است اجرا شود، از کفپوش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. کف پوش مناسب، اغلب با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته می‌شود، متراژ، سلیقه شخصی و همینطور شرایط آب و هوایی، انتخاب می‌شود.


نوسازی منزل در شیراز نیاز مند تیمی متبحر و کاردان است ما در ایرانادکور سالهاست این تیم را در اختیار داریم.

 

بازسازی شیراز

 

مجوز در بازسازی

باز سازی و نوسازی منزل قدیمی ممکن است به نحوی پیش برود که نیاز به عملیات‌های عمیق‌تری باشد که اجرای آن به گرفتن مجوز نیاز پیدا خواهد کرد. از جمله عملیات‌هایی که در بازسازی خانه های قدیمی بر اساس ماده 55 قانون شهرداری مشمول دریافت مجوز خواهند شد می‌توان چند مورد زیر را نام برد:

 

 • تغییر کاربری بخش‌های مختلف داخلی مانند جا به جایی آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی
 • جا به جایی و خراب کردن دیوارهای باربر
 • تغییر مکان و کاربری راه‌ پله‌ها
 • تغییر کاربری و مکان پارکینگ‌ها
 • بازسازی سرویس بهداشتی

 

کف سازی سرویس بهداشتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چرا که سرویس بهداشتی مکانی است که دائماً با نم و رطوبت در ارتباط بوده و نظافت و شستشوی مکرر از شرایط اصلی آن محسوب می‌شود

 

بازسازی سرویس بهداشتی

این مرحله بیشتر در زمان ساخت بنا باید مورد توجه قرار گیرد. رعایت عایق‌بندی رطوبتی مناسب و شیب بندی اصولی کف سازی سلامت آینده مصالح سرویس بهداشتی را تضمین خواهد کرد.

تخلیه سرویس بهداشتی، قطع آب، برق و کلیه تأسیساتی که به آن راه دارند، برداشتن وسایلی مانند روشویی، سرویس فرنگی، شیرآلات، چراغ و ...، تخریب کاشی‌کاری کف و دیوارها، تخریب مصالح بنایی زیرین، تعویض تأسیسات برقی و مکانیکی، جایگزینی مصالح پوسیده با مصالح جدید، سیمان کاری، عایق کاری، اجرای کاشی دیوار و کف، نصب سنگ و سرویس فرنگی، نصب روشویی و نصب دوش حمام از جمله مراحل مهم بازسازی سرویس بهداشتی است.

 

نکات بازسازی و نوسازی منزل 

 • بازسازی آپارتمان کوچک در شیراز و سایر شهر ها به‌مراتب سخت‌تر از بازسازی خانه‌های بزرگ است.
 • به دلیل مساحت کم یک خانه نقلی، پلان واحد و چیدمان دکوراسیون داخلی آن باید طوری باشد که بتوان حداکثر استفاده را از فضا برد.
 • در طراحی بازسازی خانه‌های کوچک استفاده از وسایل کم جا می‌تواند بسیار مفید باشد.
 • همانند خانه‌های کوچک نوسازی خانه‌های بزرگ هم نیازمند دانش و تخصص زیادی است.

در باز سازی و نوسازی منزل فرسوده مرحله تخریب بسیار مهم و حیاتی میباشد. ولی بسیاری از افراد گمان می کنند که این مرحله بسیار راحت و بی خطر است، اما باید این مورد را بدانیم که تخریب خانه در بازسازی یکی از پرخطرترین مراحل است.

طبق آمار گرفته شده بیش ترین حوادث ساختمانی در مرحله تخریب اتفاق افتاده است. برای همین باید حتما تخریب به صورت حرفه ای و مهندسی صورت پذیرد. متاسفانه موارد فراوانی را می توان نام برد که در برخی موارد صورت گرفته ناشی از بی تجربگی مجریان ، تخریب باعث هزینه دیه چندصد میلیونی به دلیل کشته شدن فردی در پروژه شده است و علاوه بر متوقف شدن پروژه، خانواده ای را به کلی ویران و بدون نان آور نموده است. لذا باید در بحث پر خطر  تخریب، از تیم متخصص و حرفه ای این کار استفاده شود تا دیگر شاهد چنین اتفاقات تلخی  نباشیم.

قبل از این که ویلا یا ساختمان مورد نظر بازسازی شود، توسط پیمانکارها مورد بررسی و بازدید قرار می‌گیرد.

افراد متخصص در این زمینه با دادن ایده برای بازسازی خانه مورد نظر (نمای خارجی یا دکوراسیون داخلی)، می‌توانند شما را در انتخاب بهترین طرح‌ها و دکورها از خانه های ویلایی قرار دهند. سعی کنید که پیمانکار مطمئن و با سایقه ای را در این زمینه پیدا کنید.

خیلی از افراد تجربه کاری و ایده برای بازسازی خانه را نیز دارند و همچنین ابزارهای لازم را نیز در این زمینه دارند، در نتیجه می‌توانند با استفاده از راهنمای بازسازی منزل در کنار تجربه ی خود این کار را انجام دهند.

هزینه بازسازی منزل براساس پیمانکارهای متخصص و شرکت‌های بازسازی منزل تعیین می‌شوند. هزینه بازسازی منزل نیز براساس ملکی که قرار است نوسازی شود تعیین می‌شود.

 

بازسازی اتاق پذیرایی و نشیمن

سالن پذیرایی یکی از قسمت هایی است که در همه خانه‌ها کانون دور هم شدن جمع شدن افراد خانواده می باشد. افراد پس از یک روز کاری در پذیرایی دور هم جمع می‌شوند و به گفت‌ و گو می‌پردازند و گاهی اوقات تلویزیون تماشا می‌کنند.

برای همین بهتر است که این مکان دارای انرژی و آرامش باشد. در برخی مواقع، افراد خانواده احساس می کنند که بهتر است طراحی محیط را تغییر دهند و به فکر تغییر دکوراسیون داخلی می‌افتند .

برای تغییرات و بازسازی اتاق پذیرایی و نشیمن ایده‌های وجود دارد که می توانید آن را در طراحی لحاظ کنید.

باز سازی و نوسازی منزل در قسمت اتاق پذیرایی به متراژ، میزان نور و موقعیت‌های آن بستگی دارد.

 

بازسازی شیراز

 

این ایده‌ها در راستای آن است که پذیرایی که فضایی راحت و دلپذیر است، نیاز به آرامش بیشتری دارد تا افراد بتوانند ساعت بیشتری را در کنار یکدیگر سپری کنند. تغییر در سقف سالن پذیرایی می‌تواند از فضای بهتر و متفاوت تر ایجاد کند .

برای تغییرات در سقف بهتر است که از سقف کاذب کناف استفاده کنید. امروزه استفاده از این متریال مرسوم می باشد، دلیل محبوبیت این متریال هزینه های پایین آن و همچنین صرفه‌جویی در زمان اجرا است ، در این متریال، طرح های جذاب و زیبا وجود دارد که می توانید برای هر سقف آن را اجرا نمایید.

همچنین استفاده از کفپوش های متنوع با طرح های جذاب برای هر متراژی قابل استفاده هستند.

احتمالا بازسازی پذیرایی های کوچک، هزینه ای کمتر از بازسازی پذیرایی های قدیمی و بزرگ داشته باشد. زیرا در هنگام تغییر دکوراسیون یا بازسازی، و تعویض کف پوش، دیوار پوش، یا سقف نیاز به مصالح کمتری خواهد بودهزینه بازسازی منزل در شیراز هم بستگی زیادی به انتخاب مصالح دارد ، اما پیشنهاد می کنیم با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید ، برترین مصالح را بکار بگیرید تا نیاز به دوباره کاری نباشد.

 

باز سازی و نوسازی منزل را با هم بررسی کردیم ، شما می توانید با شماره های ما در تماس بوده و مشاوره رایگان دریافت کنید ، تیم تخصصی بازسازی ایرانادکور - شرکت بازسازی منزل در شیرازهمواره در کنار شما هستتد تا آنچه شما می خواهید و فراتر از آن اتفاق بیافتد.

 

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

1400/03/19

برچسب ها :

نظرات کاربران

  برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم