09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

نورپردازی منزل از مهم‌ترین و اساسی‌ترین فاکتورها در طراحی داخلی به حساب می‌آید که طراح باید همواره به آن توجه ویژه داشته باشد. انتخاب بهترین نورپردازی مناسب خانه نیازمند داشتن دانش و هنر معماری است.

تاریخ: 1399/11/22

 

نورپردازی در اصل یکی از ضروری‌ترین و تاثیرگذارترین فاکتورها در دکوراسیون داخلی منزل و هر فضای دیگری به حساب می‌آید که باعث می‌شود تا زیبایی و جذابیت فضا دوبرابر شود. مهم‌ترین نکته‌ای که باید در هنگام انتخاب نورپردازی مناسب برای منزل به آن توجه داشت در اصل این موضوع است که نوپردازی منزل دارای اصول خاص و منحصر به فرد خود می‌باشد که باید حتماً توسط یک فرد متخصص انجام شود. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی قصد دارد تا در این مقاله یک گالری تصویری زیبا و جذاب از بهترین نورپردازی مناسب خانه به شما همراهان گرامی ارائه دهد.

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 21

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه

نورپردازی صحیح و اصولی در هر مکان و فضایی از الزامات به حساب می‌آید. اگر نورپردازی یک فضا به صورت اصولی و دقیق انجام شود، قطعاً در نهایت رضایت و اشتیاق کاربران در فضا گویای این امر خواهد بود. اگر افراد در یک فضا احساس آرامش و امنیت داشته باشند، قطعاً یکی از عوامل تاثیرگذار در ایجاد این احساس همان توجه به عامل نورپردازی در منزل بوده است. یک نورپردازی صحیح و اصولی در منزل و فضاهای داخلی آن می‌تواند علاوه بر ایجاد حس خوب در مخاطب، تا حدود زیادی نیز مشکلات و کاستی‌های فضا را نیز برطرف کند. بنابراین، اجرای انواع نورپردازی در ساختمان باید با توجه به این اصول مشخص انجام شود.

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 20

 

نورهای مخفی نیز یکی دیگر از روش‌های استفاده از نورپردازی جذاب و کاربردی در منزل به حساب می‌آید. توجه به یک سری از نکات مهم و کاربردی در هنگام اجرای نورپردازی منزل باعث می‌شود تا فضا جذابیت خاصی را به دست آورد. اگر قصد دارید تا از نورپردازی مخفی به منظور تأکید بر روی یک آیتم استفاده کنید، باید منبع نور را روشنتر از بقیه‌ی نورهای موجود در فضا اجرا کنید. در ادامه نیز شما را به دیدن این گالری تصویری زیبا دعوت می‌کنیم تا بتوانید از ایده‌های جدید استفاده کنید. همچنین مطالعه مقالات زیر را در این زمینه از دست ندهید.

enlightenedبهترین رنگ نور مخفی سقف کدام است

enlightenedاجرای نورپردازی باغ و محوطه

enlightenedنورپردازی ساختمان

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 19

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 17

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 16

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 15

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه14

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 13

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 12

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 11

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 10

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 9

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 8

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 7

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 5

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 4

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 3

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 2

 

بهترین نورپردازی مناسب خانه 1

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای نورپردازی ساختمان در شیراز و جنوب کشور تلاش می‌کند تا با استفاده از بهترین و به روزترین تکنیک‌های طراحی همواره برترین و خاص‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم