09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

طراحی و اجرای ویترین مغازه الکتریکی از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا در یک مغازه الکتریکی ممکن است کالاها و اجناس به تنهایی جذابیت کافی را برای جذب مشتری به وجود نیاورند.

تاریخ: 1399/11/17

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه و همچنین ویترین مغازه از اهمیت بسیاری برخوردار است. ویترین هر مغازه گویای تنوع محصولات و میزان خدماتی است که قرار است هر مشتری از آن مغازه دریافت کند. بنابراین، اگر تمایل دارید تا مشتریان بیشتری را به سمت مغازه خود جذب کنید، باید به ویترین مغازه بسیار اهمیت دهید. در هنگام طراحی و اجرای ویترین مغازه الکتریکی باید به نکات بسیاری توجه داشت که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی همواره تلاش می‌کند تا برترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

 

اجرای ویترین مغازه الکتریکی در شیراز 2

 

طراحی و اجرای ویترین مغازه

ویترین مغازه باید در اصل تلفیقی از هنر در طراحی و شناخت روانشناسی باشد. انسان‌ها موجودات پیچیده‌ای هستند که این پیچیدگی و حساسیت را در هنگام خرید نیز به نمایش می‌گذارند. بنابراین، مغازه‌داران باید بسیار هوشمندانه و با در نظر گرفتن تمامی جنبه‌ها و اصول طراحی به انتخاب بهترین طرح برای ویترین مغازه خود بپردازند. برای مثال، طراحی و اجرای دکور مغازه و ویترین یک مغازه لباس فروشی قطعاً با ویترین یک مغازه الکتریکی دارای اصول متفاوتی می‌باشد که در نهایت باعث می‌شود تا طرح‌های این ویترین‌ها در مغازه نیز متفاوت باشد. 

 

اجرای ویترین مغازه الکتریکی در شیراز 3

 

به همین دلیل در هنگام طراحی و اجرای ویترین مغازه می‌توان اظهار داشت که بهترین ایده در اصل ایده‌ای است که بتواند مشتریان بیشتری را به سوی خود جذب کرده و رضایت اکثریت مشتریان را در هنگام خرید از مغازه به همراه داشته باشد. این امر زمانی اهمیت دوچندان پیدا می‌کند که در اطراف مغازه شما نیز تعدادی دیگر از هم‌صنفان شما فعالیت داشته باشند و شما تنها مغازه‌ای نباشید که آن خدمات را ارائه می‌دهد. در این حالت می‌توان بیان کرد که رقابت بسیار سنگینی وجود دارد. انتخاب بهترین رنگ برای دکور مغازه در اصل یکی از مراحل مهم در طراحی و اجرای ویترین مغازه به حساب می‌آید.

 

اجرای ویترین مغازه الکتریکی در شیراز 4

 

اجرای ویترین مغازه الکتریکی در شیراز

اگر شما صاحب یک مغازه لوازم الکتریکی هستید، فرقی نمی‌کند که سالهاست به این فعالیت مشغول هستید یا به تازگی وارد این صنف شده‌اید. باید اطلاع داشته باشید که طراحی مغازه لوازم الکتریکی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و دارای اصول خاص و منحصر به فردی می‌باشد که باید حتماً به این موارد اهمیت ویژه‌ای نشان داد تا بتوان در نهایت یک مغازه با دکور عالی و مشتری پسند داشت. از آنجایی که در یک مغازه لوازم الکتریکی انواع اقلام اجناس مختلفی وجود دارد که کاربردهای مختلف صنعتی و خانگی دارد، می‌توان انتظار داشت که چیدمان ویترین مغازه اگر با دقت انجام نشود، آشفتگی و بی‌نظمی بسیاری در دکور اصلی و ویترین مغازه به وجود می‌آید.

 

اجرای ویترین مغازه الکتریکی در شیراز 5

 

بنابراین طراحی چیدمان ویترین مغازه در دکوراسیون یک مغازه لوازم الکتریکی از اهمیت بسیاری برخوردار است. استفاده بهینه از فضا، مشخص کردن نوع چیدمان قطعات و لوازم کوچک و بزرگ و همچنین نحوه طبقه‌بندی دیوارها و قفسه‌ها همگی از نکات مهم در طراحی ویترین مغازه لوازم الکتریکی و دکور داخلی آن به حساب می‌آید. توجه داشته باشید که رنگ‌ها نقشی اساسی را در ویترین و دکور یک مغازه بازی می‌کنند. از آنجایی که اجناس و کالاهای یک مغازه لوازم الکتریکی ممکن است بسته‌بندی شکیل و زیبایی برای ویترین مغازه نداشته باشند، بنابراین در این شرایط به راحتی می‌توان بیان کرد که رنگ‌ها نقش مهمی در ویترین مغازه ایفا می‌کنند.

 

اجرای ویترین مغازه الکتریکی در شیراز 6

 

استفاده از رنگ‌های گرم و روشن باعث می‌شود تا دکور مغازه به کلی عوض شود و حال و هوای دیگری به خود بگیرد. اگر شما نیز صاحب کسب و کار خود هستید یا در مغازه‌ای کار می‌کنید که جذب مشتری برای شما اهمیت دارد، در ادامه به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید.

enlightenedدکوراسیون مغازه کوچک مواد غذایی

enlightenedدکوراسیون مغازه کوچک سوپرمارکت

enlightenedطراحی ویترین جلو مغازه   

 

اجرای ویترین مغازه الکتریکی در شیراز 7

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه و همچنین ویترین مغازه در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا خدماتی خاص و منحصر به فرد را به شما عزیزان ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر کافی است تا با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم