09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

اهمیت دکوراسیون مغازه موادغذایی بسیار بالا است. این اهمیت ناشی از نحوه نگهداری محصولات و مواد غذایی و روش عرضه آن‌ها به مشتری است.

تاریخ: 1399/11/10

 

فروشگاه‌ها و مغازه‌ها از مهم‌ترین فضاهای عمومی به حساب می‌آیند که روزانه مراجعین بسیاری دارند و رقابت برای جذب مشتری همیشه در این مغازه‌ها دیده می‌شود. در این میان می‌توان بیان کرد که دکوراسیون مغازه مواد غذایی از اهمیت دوچندانی برخوردار است، زیرا میزان مراجعه‌کننده به این مغازه‌ها بسیار زیاد است و یکی از عوامل تعیین کننده موفقیت هر فروشنده در مغازه مواد غذایی در اصل جذب مشتری بیشتر است که با انتخاب دکوراسیونی خاص برای مغازه امکان‌پذیر است.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای همواره تلاش می‌کند تا برترین و خاص‌ترین خدمات را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انواع مغازه به شما عزیزان ارائه دهد.

 

دکوراسیون مغازه کوچک مواد غذایی

 

دکوراسیون مغازه مواد غذایی

مواد غذایی شامل بخش گسترده‌ای از نیازهای روزانه هر انسانی به حساب می‌آید و افراد زیادی برای خرید مواد غذایی و خوراکی‌های مورد نیاز خود و خانواده به مغازه‌های مواد غذایی و فروشگاه‌ها مراجعه می‌کنند. مشخص کردن یک مرز برای مواد غذایی ضروری مورد نیاز هر خانواده یا وسایل غیر ضروری در اصل امری انجام نشدنی است. مواد خوراکی و غذایی هر خانوار بسته به تاریخ مصرف و مدت زمان استفاده از آن‌ها باید در بازه‌های زمانی مشخص خریداری شود. حال این سوال اصلی پیش می‌آید که بعد از ارائه بهترین و مناسب‌ترین محصولات مواد غذایی، چه عامل دیگری باعث جذب مشتری به مغاه مواد غذایی می‌شود؟ دکوراسیون مغازه مواد غذایی.

 

دکوراسیون مغازه کوچک مواد غذایی

 

عوامل مختلف بسیاری در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه کوچک مواد غذایی تاثیرگذار هستند. ممکن است در یک مغازه بزرگتر مواد غذایی اصلاً احتیاجی نباشد که همه چیز با دقت و وسواس خاصی طراحی و اجرا شود. زیرا معمار و طراح می‌توانند در هنگام اجرا نیز با توجه به متراژ فضا آیتم‌های مختلفی را تغییر دهند. ئلی این موضوع برای یک مغازه کوچک مواد غذایی صدق نمی‌کند. چیدمان صحیح محصولات در قفسه‌های فروشگاه دارای اهمیت و تاثیر شگرفی بر روی دکوراسیون مغازه کوچک مواد غذایی می‌باشد.

بهتر است محصولاتی که مردم روزانه خرید می‌کنند مانند ماست، پنیر و شیر را در انتهای فروشگاه قرار دهید تا خریدار زمانی که برای خرید لبنیات به آخر فروشگاه حرکت می‌کند، دیگر محصولات را نیز در مسیر حرکت خود ببیند و با این روش می‌توانید شانس خرید دیگر محصولات را توسط مشتری افزایش دهید. اجرای باکس‌ها و قفسه‌های فروشگاهی به روش صحیح و اصولی می‌تواند در دکوراسیون فروشگاه مواد غذایی بسیار تاثیرگذار به حساب آید.

 

دکوراسیون مغازه کوچک مواد غذایی 4

 

اصول طراحی دکوراسیون مغازه کوچک مواد غذایی

یکی از نکات جالب علمی ثابت شده در هنگام خرید این است که مشتری به محض ورود به داخل فروشگاه به سمت راست خود نگاه می‌کند، بنابراین می‌توانید از این نکته استفاده کرده و محصولات لوکس و گران قیمت خود را در این قفسه‌ها جای دهید تا شانس خرید این محصولات را افزایش دهید. همچنین مشتری در هنگام انتخاب کردن مواد غذایی مورد نیاز خود تمایل دارد تا قیمت و نام دقیق مواد غذایی را نیز ببیند. بنابراین باید نام دقیق محصولات همراه با قیمت آن‌ها در جلوی دید مشتری قرار بگیرد. این امر باعث می‌شود تا مشتری با آرامش خاطر بیشتری به خرید بپردازد.

 

دکوراسیون مغازه کوچک مواد غذایی 3

 

می‌توانید در داخل فروشگاه از علائم و تابلوهای جذاب برای نشان دادن مسیر حرکت به مشتری یا مشخص کردن هر ناحیه از فروشگاه و اختصاص آن به یک سری از محصولات خاص استفاده کنید. این امر باعث می‌شود تا هم ضمن جلب توجه مشتری، برای خرید کردن هم مشتری دچار سردرگمی نشود. همین طور مشتری به راحتی موجه تفاوت سبک طراحی و نظم موجود در فروشگاه می‌شود و همیشه آن را به ذهن می‌سپارد. اجرای دکوراسیون هایپرمارکت با داشتن اصول خاص خود نیز حتماً احتیاج به تخصص و مهارت دارد. در ادامه نیز مطالعه مقالات زیر به شما پیشنهاد می‌شود.

enlightenedدکوراسیون فروشگاه پروتئینی

enlightenedدکوراسیون فروشگاه مواد غذایی

enlightenedدکوراسیون مغازه سوپرمارکت در شیراز

 

دکوراسیون مغازه کوچک مواد غذایی 2

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی در طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه در شیراز و جنوب کشور با استفاده از برترین و جدید‌ترین ایده‌های طراحی دکوراسیون مغازه در شیراز و جنوب کشور تلاش می‌کند تا با ارائه خدماتی ارزنده در این زمینه همواره مشتریان خود را راضی نگه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم