09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

آبنما می‌تواند آرامش و زیبایی منحصر به فردی را به فضا اضافه کند. ساختار آبنما به نحوی است که زیبایی فضا را دوچندان می‌کند. قابل به ذکر است که ساخت آبنما با کمترین هزینه نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

تاریخ: 1399/10/26

 

آبنما یکی از عناصر دکوری و تزیینی است که می‌تواند زیبایی و جذابیت خاصی به فضا ببخشد. فرقی نمی‌کند آبنما در فضای سبز استفاده شود یا در قالب کوچکتری در فضای بالکن و تراس یا حتی در حیاط منزل! آبنما می‌تواند به راحتی حال و هوای فضا را عوض کند. معمولاً تلاش تمامی افراد بر این است که بتوانند ساخت آبنما با کمترین هزینه را امتحان کنند. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در این مقاله به بررسی ساخت آبنما با کمترین هزینه می‌پردازد.

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 19

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه

از زمان‌های گذشته در هنگام طراحی باغ و فضای سبز همیشه آبنما به عنوان یک عنصر اصلی و ضروری در طراحی فضای سبز استفاده می‌شده است. صدای آب دارای آرامش خاصی است که می‌تواند توجه هر رهگذری را به خود جلب کند. در حالت عادی ممکن است هزینه اجرای آبنما در منزل یا باغ و فضای سبز در اصل زیاد باشد و افراد بسیاری بخاطر هزینه آبنما سعی در حذف این عنصر زیبا داشته باشند. اما خبر خوب این است که هر شخص می‌تواند امکان ساخت آبنما با کمترین هزینه را در فضای سبز خانه و ویلای خود داشته باشد. ساخت آبنما در فضای داخلی منزل یا فضای سبز باعث می‌شود تا زیبایی چشمگیری در فضای منزل شما به وجود بیاید.

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 18

 

برای ساخت آبنما با کمترین هزینه در منزل خود یا فضای سبز باغ و ویلا می‌توانید از عناصر موجود و گاهی نیز بدون کاربرد در فضا استفاده کنید و به تنهایی به ساخت آبنمای خانگی بپردازید. این امر به کمک خرید وسایل ضروری ساخت آبنما مانند پمپ نیز به سادگی امکان‌پذیر است. آب در فضای داخلی یا بیرونی منزل باعث ایجاد آرامش و جذب یون‌های منفی می‌شود. در ادامه می‌توانید از تصاویر موجود در گالری زیر برای ساخت آبنمای خانگی نیز ایده بگیرید. همچنین مطالعه مقالات زیر را نیز از دست ندهید.

enlightenedاجرای آبنما در حیاط منزل

enlightenedاجرای نورپردازی باغ و محوطه

enlightenedطراحی فضای سبز ویلا

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه  17

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه  16

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه  15

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 14

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 13

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 12

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 11

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 10

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 9

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 8

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 7

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 6

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 5

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 4

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 3

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 2

 

ساخت آبنما با کمترین هزینه 1

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای فضای سبز و باغ ویلا در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا با استفاده از ایده‌های خاص و مدرن به ارائه برترین و خاص‌ترین خدمات به شما همراهان گرامی بپردازد.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم