09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

با بزرگ تر شدن کودکان ، نیاز آن ها نیز تغییر خواهد کرد ، نوجوانان علاوه بر داشتن تخت و کمد اکنون نیاز به کمد دیواری ، کتابخانه و میز تحریر دارند تا بتوانند وسایل خود را در آن قرار داده و استفاده کنند. در این مقاله از ایرانادکور ، طراحی کمد دیواری با میز تحریر را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

تاریخ مقاله : 1399/10/20

با بزرگ تر شدن کودکان ، نیاز آن ها نیز تغییر خواهد کرد ، نوجوانان علاوه بر داشتن تخت و کمد اکنون نیاز به کمد دیواری ، کتابخانه و میز تحریر دارند تا بتوانند وسایل خود را در آن قرار داده و استفاده کنند.

در این مقاله از ایرانادکور ، طراحی کمد دیواری با میز تحریر را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

کمد و میز تحریر

اهمیت داشتن میز تحریر و کمد در اتاق

میز تحریر و کتابخانه در واقع بخش مهمی از سرویس خواب است و می تواند اتاق یک نوجوان را تکمیل کند ، هر چه بچه ها بزرگ تر می شوند مقوله درس و مدرسه برایشان مهم تر و جدی تر می شود ، بنابراین ما به عنوان والدین باید نیاز های آن ها را شناخته و بر طرف کنیم تا نوجوان ما با انگیزه بیشتری به سمت موفقیت حرکت کنند.

کمد و میز تحریر

میز تحریر و کتابخانه در اتاق های کوچک

ساختن یک فضای مطالعه برای کودکان در اتاقی که ممکن است کوچک باشد ، گاهی ناممکن به نظر می رسد ، در اینصورت باید خلاقانه تر فکر کنیم و ایده های تازه ای را با توجه به فضا ارائه دهیم ، باید تلاش کنیم از تمام فضاها بهترین استفاده را بکنیم ، حتی اگر قناسی ای در اتاق وجود دارد می تواند با قفسه بندی و شلف بندی صحیح تبدیل به کتابخانه ای عالی شود.

کمد دیواری

ترکیب میز تحریر و کمد

در فضاهایی که کوچک است می توان برخی وسایل و لوازم را با هم ترکیب کرد ، مثلا تخت را با کمد و یا کمد را با میز تحریر ، مثلا می توان از دیواره کتابخانه به عنوان یکی از دیوار های کمد دیواری استفاده کرد و یا میز های تحریری طراحی کرد که خاصیت جمع شوندگی دارند و فقط در زمان درس خواندن می توانند باز شوند و سپس دوباره جمع می شوند تا فضای اتاق را اشغال نکنند.

میز تحریر

استفاده از ارتفاع اتاق

شما می توانید بجای اینکه کتابخانه را بر روی زمین بگذارید ، آن را بر روی دیوار طراحی کنید به این وسیله در فضای کف اتاق صرفه جویی کنید ، می توانید در بالای میز تحریر قفسه بندی و یا شلف در نظر بگیرید تا هم دسترسی به کتاب ها آسان تر باشد و هم محیط اتاق شلوغ نشود.

کمد و میز تحریر

طراحی کمد دیواری در اتاق

کمد دیواری در واقع کاربردی ترین قسمت هر اتاق است ، شاید بتوان تخت نداشت ، میز تحریر را حذف کرد اما اگر کمد نداشته باشیم ، همه وسایل ما بی سر و سامان و سرگردان خواهند بود ، بنابراین اگر در حال ساخت خانه هستید حتما فضاهایی را برای کمد در نظر بگیرید ، اگر هم در منزلی زندگی می کنید که کمد ندارد می توانید کمد دیواری تهیه کرده و بصورت ست با سرویس خواب در اتاق استفاده کنید.

کمد دیواری

طبقه بندی کمد دیواری باید با توجه به حجم و نوع وسایل شما باشد ، طبقه بندی کمد دیواری اتاق کودک با اتاق نوجوان و بزرگسال متفاوت است ، اتاق کودک دارای وسایل ریز تر و متنوع تری است اما در اتاق نوجوان نیاز است کتاب های بزرگ و سنگین در طبقات جا شوند ، لباس ها بزرگ تر شده اند و البته اسباب بازی های خاصی هم به اتاق اضافه می شود.

میز تحریر

اتاق بزرگسالان بیشتر به فضاهایی برای لباس های بیشتر و وسایل آرایشی و بهداشتی نیاز دارد. کمد یک مرد بزرگسال باید دارای قسمت هایی برای گذاشتن ساعت ، عطر ، اسپری و وسایل شخصی داشته باشد.

بنابراین با توجه به سن ، جنس و فضا می توان کمد دیواری را مطابق با نیاز هر فرد و سلیقه اش طراحی کرد.

اتاق نوجوان

مقالات زیر را بخوانید:

enlightenedعکس کمد دیواری شیک

enlightenedطراحی و اجرای کمد دیواری سالن پذیرایی

enlightenedمدل کمد دیواری 2020

 

میز تحریر

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشوربه کمک آمیزه ای از علم و تجربه که حاصل دراختیار داشتن بهترین کارشناسان خبره می باشد   طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل شما را فرای انتظار شما ایجاد خواهد کرد.

نویسنده: ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم