09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

معماری داخلی منزل مسکونی نیازمند طراحی است ، گاهی طراحی های سه بعدی پیش از اجرا می تواند بسیاری از مشکلات و معضلات را حل کند و از دوباره کاری ها جلوگیری نماید ، گروه تخصصی معماری ایرانادکور با سالها سابقه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، می تواند طراحی هایی با بهترین کیفیت و کاملا نزدیک به واقعیت را پیش از اجرا به شما عزیزان تقدیم نماید.

تاریخ مقاله : 1399/09/07

معماری داخلی  به روش ایرانادکور را در این مقاله شرح خواهیم داد ؛ معماری داخلی منزل مسکونی نیازمند طراحی است ، گاهی طراحی های سه بعدی پیش از اجرا می تواند بسیاری از مشکلات و معضلات را حل کند و از دوباره کاری ها جلوگیری نماید ، گروه تخصصی معماری ایرانادکور با سالها سابقه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، می تواند طراحی هایی با بهترین کیفیت و کاملا نزدیک به واقعیت را پیش از اجرا به شما عزیزان تقدیم نماید.

معماری داخلی به روش ایرانادکور

چگونگی طراحی در ایرانادکور

برای آسان شدن مشاوره و طراحی نزدیک به واقعیت ( طراحی سه بعدی رایگان پیش از اجرا ) و اعمال سلیقه کارفرمایان محترم در دیزاین خانه ، تیم ایرانادکور با استفاده از به روزترین نرم افزارهای طراحی سه بعدی نظیر ۳dsmax ، طرح مورد نظر را با کیفیت عالی و بسیار نزدیک به واقعیت و در اسرع وقت در اختیار کارفرمایان قرار میدهد.

طراحی دکوراسیون

مراحل اولیه طراحی چیست؟

در مقاله قبل با عنوان طراحی سه بعدی دکواسیون داخلی خانه ، خواندیم که اهمیت و مزیت داشتن طراحی پیش از اجرا چیست.

پس از ارائه طرح و در ادامه ، کارفرما با مشاوره طراحان ما در ایرانادکور ، طرح خود را بررسی می کنند و تمام نظریات و سلایق و نیاز های کارفرما در طرح پیشنهادی اعمال می گردد.

ممکن است این تغییرات چندین بار تکرار شود تا طرحی نهایی که هم قابلیت اجرا از لحاظ فنی و تاسیساتی برای تیم معماری و هم قابل پذیرش به لحاظ نیاز و سلیقه کارفرما باشد بدست آید.

حال طرح به نقشه اجرایی تبدیل شده و در اختیار تیم اجرایی گروه ایرانادکور  قرار میگیرد ؛ اصلی ترین مزیت ارائه طرح سه بعدی پیش از اجرا به کارفرما تجسم نهایی از طراحی دکوراسیون داخلی منزل  ( دیزاین خانه ) و برآورد نهایی هزینه اجرای طرح می باشد.

طراحی با کامپیوتر

دامنه طراحی سه بعدی میتواند از کابینت ممبران تا طراحی سه بعدی محوطه ویلا را شامل شود.

اصول طراحی دکوراسیون در تیم ایرانادکور

تیم ایرانادکور ، با نرم افزارهای شبیه ساز طراحی سه بعدی کار طراحی را انجام می دهد مثلاً در طراحی سه بعدی دکوراسیون پذیرایی ابتدا طراح پس از مشاهده حضوری از وضعیت پروژه و مشاوره با کارفرما و استخراج ابعاد و اندازه‌ها مبادرت به طراحی سه بعدی و اصطلاحاً دیزاین خانه می‌کند و سپس با نرم افزار تری دی مکس طرح سه بعدی نهایی را به کارفرما تحویل می دهد.

اصول طراحی دکوراسیون در تیم ایرانادکور

با توجه به پیشرفت تکنولوژی علوم کامپیوتری، نرم افزارهای زیادی برای دکوراسیون داخلی منزل و نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. از پرکاربردترین و بروزترین آن‌ها می‌توان به نرم افزار بسیار قدرتمند ۳dsmax و Revit و SketchUp اشاره کرد. تمامی این نرم افزارها در زمینه طراحی سه بعدی و دیزاین خانه از پرکاربردترین ابزار مهندسی معماری و سازه ای هستند.

حال فایل طراحی سه بعدی در فرمت عکس به کارفرما ارسال می‌شود و پس تصحیح و اعمال نظرات کارفرما فایل نهایی طراحی دکوراسیون داخلی به‌عنوان مرجع اولیه در صورت قرارداد پیوست می‌شود.

اصول طراحی دکوراسیون در تیم ایرانادکور

آیا در هنگام اجرا ممکن است طرح تغییر کند؟

طبیعی است که اکثر طراحان حرفه‌ای دیزاین خانه و نمای ساختمان طرح نهایی دکوراسیون داخلی منزل را به گونه‌ای طراحی کنند که در حین پیشرفت فیزیکی کار بتوان ایده‌های جدیدتر و خلاقانه‌تری را در دیزاین خانه اعمال کرد ؛ اما بهتر است به حدی بر روی طرح نهایی کار شود که کمترین تغییرات در موقع اجرای واقعی نیاز باشد ، چراکه برآورد هزینه بهم خواهد خورد و اختلافاتی ممکن است بین معمار ، مجری و کارفرما بوجود آید که مطلوب تیم ما نخواهد بود.

دکوراسیون شیراز

مقالات زیر تقدیم به شما :

enlightenedطراحی سه بعدی آشپزخانه در شیراز

enlightenedطراحی دکوراسیون داخلی سه بعدی در شیراز

enlightenedطراحی سه بعدی اجزای خانه

طراحی سه بعدی

حال که تا حدودی با جزییات کار ما در تیم ایرانادکور آشنا شدید ، برای دریافت مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با ما درتماس باشید ، با ما اعتماد کنید تا نتیجه سالها تحصیل و تجربه را در فضای داخلی خانه خود ببینید و در خانه رویایی خود قدم بزنید.

بهترین دکوراسیون داخلی شیراز و جنوب ایران را از ایرانادکور بخواهید.

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم