09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

دکوراسیون مغازه هایپرمارکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یک مغازه هایپرمارکت روزانه پذیرای افراد زیاد و مختلف با نیازهای متفاوت است. بنابراین، طراحی دکوراسیون مغازه هایپرمارکت باید طبق اصول انجام شود.

تاریخ: 1399/9/6

 

امروزه هایپرمارکت‌ها بخش مهمی از زندگی روزمره و حتی مغازه‌های سطح شهر را تشکیل می‌دهند. دکوراسیون مغازه هایپرمارکت در مراحل موفقیت و جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است. قطعاً دکوراسیون یک مغازه به عنوان اولین عامل تاثیرگذار به حساب می‌آید. ایرنادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا برترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

 

دکوراسیون مغازه هایپرمارکت 6

 

دکوراسیون مغازه هایپرمارکت

هایپر مارکت در اصل به عنوان یک فضایی در نظر گرفته می‌شود که مجموعه‌ای از نیازهای مشتریان را در زیر یک سقف برآورده می‌کند ومشتریان می‌توانند با خیال راحت به خرید تمام اقلام مورد نظر خود بپردازند. بنابراین،  طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه هایپرمارکت باید طبق اصول و دانش تخصصی روز انجام پذیرد تا بتواند نتیجه دلخواه را به همراه داشته باشد.

 تعداد زیاد مراجعه‌کنندگان و مغازه‌ها و بخش‌های مختلف در هایپرمارکت می‌تواند کمی دردسرساز باشد. عوامل بسیار زیادی در انتخاب بهترین طراحی مغازه هایپرمارکت تاثیرگذار است که تمامی آن‌ها باید به دقت بررسی شوند. قطعاً طراحی دکوراسیون داخلی سوپرمارکت کوچک با فضایی بزرگ مانند مغازه هایپرمارکت متفاوت است.

 

دکوراسیون مغازه هایپرمارکت 3

 

تعریف لغوی هایپرمارکت در اصل بر اساس متراژ فضا و خدمات ارائه‌ شده در فضا صورت می‌گیرد. هایپرمارکت به عنوان یک مغازه با متراژ زیاد در نظر گرفته می‌شود که بیشتر یا تمامی نیازهای اساسی یک شخص و خانوار را تامین می‌کند. طراحی و اجرای دکوراسیون فضای داخلی هایپرمارکت متناسب با نیاز‌ها و کاربرد‌های مشتریان صورت می‌پذیرد و چیدمان صحیح و کاربردی در هایپرمارکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در یک مغازه هایپرمارکت خود شخص به تنهایی به خرید کالای مورد نیاز خود می‌پردازد. بنابراین، ارزش طراحی و اجرای یک دکوراسیون مناسب بیشتر خود را نشان می‌دهد. طراحی هایپرمارکت نیازمند توجه به اصول و نکات خاصی می‌باشد.

 

دکوراسیون مغازه هایپرمارکت 2

 

اصول طراحی دکوراسیون مغازه هایپرمارکت

دسترسی آسان و راحت مشتریان به تمامی اجناس و کالاها در یک مغازه هایپرمارکت باید به بهترین شکل ممکن امکانپذیر شود و این هدف از طریق چیدمان مناسب قفسه‌ها و در نظر گرفتن ارتفاع و طراحی متناسب آن‌ها و همینطور زیبایی و جذابیت فضا قابل دسترسی است و تا حد زیادی بر انتخاب مشتریان در هنگام خرید و حتی خرید کردن مشتری به صورت کامل تاثیرگذار می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در طراحی هایپرمارکت، مشخص کردن صحیح و اصولی بخش‌های مختلف و طبقه‌بندی محصولات بر اساس نیاز و خواسته مشتری و همچنین ارتباط محصولات با یکدیگر است. اگر فضای هاپرمارکت دارای زون (ZONE) بندی صحیح نباشد، مشتری به راحتی گیج می‌شود. این اصول باید در طراحی دکوراسیون فروشگاه مواد غذایی نیز رعایت شود.

 

دکوراسیون مغازه هایپرمارکت 1

 

در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی هایپرمارکت باید همیشه به نکات مهم و تاثیرگذار در جذب مشتری توجه داشت. زیرا رعایت کردن این نکات باعث می‌شود تا به همراه جذاب مشتری بیشتر، فروش نیز افزایش یاید که همین امر از اصلی‌ترین هدف‌های یک مغازه هایپرمارکت است. در ادامه مطالعه مقالات زیر به شما پیشنهاد می‌شود.

enlightenedاجرای باکس‌ها و قفسه‌های فروشگاهی

enlightenedانواع تجهیزات فروشگاهی و سوپرمارکت

enlightenedتجهیز هایپرمارکت و سوپرمارکت

 

دکوراسیون مغازه هایپرمارکت 5

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان و همچنین بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا برترین وخاص‌ترین خدمات را به شما همراهان گرامی ارائه دهد. 

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم