09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

دکوراسیون کافی‌ شاپ‌ها می‌تواند دعوت کننده مشتری به داخل مغازه باشد یا او را از وارد شدن به مغازه منصرف کند. یک طراح باید با رعایت اصول طراحی دکوراسیون کافی شاپ همواره تلاش کند تا بهترین فضا را خلق کند.

تاریخ: 1399/8/27

 

بی شک یک دکوراسیون زیبا در کنار موارد دیگری مانند کیفیت غذا و سرویس دهی خوب به مشتریان به جذب مشتری بسیار کمک می‌کند. بنابراین استفاده از خلاقیت و نوآوری در خلق یک فضای مطلوب و صمیمی برای دکوراسیون کافی شاپ به راحتی می‌تواند یک راهکار مناسب برای دعوات مشتری به داخل کافه باشد. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز همواره تلاش می‌کند تا بهترین‌ها را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

 

ایرانادکور دکوراسیون کافی شاپ ها

 

دکوراسیون کافی شاپ‌ها

کافی‌ شاپ‌ها می‌توانند دارای دکوراسیون و طراحی متنوع و جذابی باشند که هر کدام از طرح‌ها نیز دارای مزایا و معایب منحصر به فرد خود می‌باشد. در ادامه به معرفی چندین سبک برای طراحی و اجرای دکوراسیون کافی شاپ‌ها خواهیم پرداخت. استفاده و به کار گیری از هر کدام از این سبک‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ باید هوشمندانه و با دقت انتخاب شود تا بتواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. انتخاب بهترین و مناسب‌ترین دکور کافی شاپ می‌تواند اولین عامل تضمین موفقیت برای هر کافی شاپ باشد.

 

دکوراسیون کافه ها 1

 

سبک مدرن در دکوراسیون کافی شاپ

سبک مدرن یکی از سبک‌های محبوب در دکوراسیون کافی شاپ به حساب می‌آید. تاکید سبک مدرن بر فرم‌های ساده و هماهنگ در فضا است که جلوه‌ی خاصی را به دکور کافی شاپ می‌بخشد. همچنین اتصال ارتباط بین  فضاهای داخلی و خارجی کافی شاپ نیز از خصوصیات خاص سبک مدرن برای طراحی دکور کافه است که ترکیبی از سادگی و شیک بودن را برای کافه به ارمغان می‌آورد. علاوه بر طراحی دکوراسیون کافی شاپ، در طراحی و انتخاب مبلمان نیز به سبک مدرن باید اقدام شود. مبلمانی ساده و شیک بهترین انتخاب به حساب می‌آیند.

 

دکوراسیون کافی شاپ ها 2

 

سبک صنعتی در دکوراسیون کافی شاپ‌ها

امروزه استفاده از سبک صنعتی در طراحی و اجرای دکوراسیون کافی شاپ‌ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. سبک صنعتی یک سبک جدید و خاص در طراحی فضاهای داخلی به حساب می‌آید که در این سبک دیگر لازم به پنهان کردن لوله‌های تاسیسات و عوامل زیرکار نیست. اعتقاد طراحان به سبک صنعتی این است که حتی همین لوله‌ها و آیتم‌های تاسیساتی می‌تواند زیبایی خاصی به فضا ببخشد. سبک صنعتی در دکوراسیون کافی شاپ‌ها باعث می‌شود تا دکور نهایی کافه خاص و منحصر به فرد باشد. همچنین از رعایت اصول نورپردازی کافی شاپ نیز نباید غافل شد.

 

دکوراسیون کافی شاپ ها 4

 

یکی از اصول مهم دیگر که در طراحی کافی شاپ بسیار تاثیرگذار می‌باشد در اصل انتخاب رنگ و تم رنگی برای کافی شاپ است. رنگ مناسب برای دکوراسیون کافی شاپ باید بر اساس بررسی دقیق تاثیرات هر رنگ بر روحیه و تفکر مشتریان انتخاب شود. برای مثال استفاده از رنگ های گرم (شامل طیف رنگی قرمز و مشتقات آن) یا سرد (شامل طیف رنگی آبی و مشتقات آن) به صورت تک رنگ برای سقف کافی شاپ سبب القای حس طراحی هنری و خلاقانه در مشتریان می‌شود و آن‌ها احساس متفاوت‌تری به فضا پیدا خواهند کرد. در ادامه مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید.

enlightenedدکور کافی شاپ چوبی

enlightenedدکوراسیون کافه‌ها

enlightened10 ایده مدرن برای دکوراسیون کافه

 

دکوراسیون کافی شاپ ها 5

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا خدماتی شایسته و منحصر به فرد را به شما همراهان گرامی ارائه دهد.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم