09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-2284930

09177114128

کافه‌ها بخش مهمی از مغازه‌های سطح شهر را تشکیل می‌دهند. دکور کافی شاپ مهم‌ترین اصل در جذب مشتری است. آشنایی با این 10 ایده مدرن برای دکوراسیون کافه می‌تواند فضای شما را خاص و جذاب کند.

تاریخ: 1399/8/24

 

کافه‌ها بخش مهمی از زندگی روزمره انسان را تشکیل می‌دهند و هر فرد تمایل دارد تا اوقات فراغت خود را در یک کافه دنج و راحت سپری کند. آرامش یافتن در کافه‌ها یک اصل ضروری محسوب می‌شود. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی قصد دارد در این مقاله به معرفی 10 ایده مدرن برای دکوراسیون کافه بپردازد.

 

ایده مدرن برای دکوراسیون کافه 5

 

طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

اگر تمایل دارید تا توجه مشتریان و رهگذران را به سمت کافه خود جلب کنید، باید تلاش کنید تا فضایی خاص و منحصر به فرد در کافه خود ایجاد کنید. استفاده از ایده‌های مدرن و شیک برای دکوراسیون داخلی کافه باعث می‌شود تا بتوانید فضایی برای گرد هم آمدن افراد و گذران اوقات فراغت آن‌ها فراهم کنید. در ادامه به ذکر 10 ایده مدرن برای دکوراسیون کافه می‌پردازیم که در این مسیر به شما کمک خواهد کرد. دکوراسیون کافی شاپ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

ایده مدرن برای دکوراسیون کافه 3

 

10 ایده مدرن برای دکوراسیون کافه

یکی از ایده‌های مدرن برای دکوراسیون کافه در اصل استفاده از مصالح مدرن و شیک می‌باشد. یکی از این مصالح مدرن و همیشه جذاب بدون شک چوب است. تلاش کنید تا از چوب در دکوراسیون کافه و حتی برای ساخت مبلمان کافه نیز استفاده کنید. در کنار استفاده از مصالح مدرن برای دکوراسیون کافه باید به نورپردازی کافه نیز توجه داشته باشید. نورپردازی مناسب و صحیح کافه باعث می‌شود تا افراد در کافه آرامش داشته باشند و با اطمینان خاطر دوباره به فضای کافه بازگردند. رعایت اصول نورپردازی کافی شاپ هم در طول روز و هم در هنگام شب تاثیرگذاری بسیار زیادی دارد.

 

ایده مدرن برای دکوراسیون کافه

 

یکی از ایده‌های مهم و تاثیرگذار دیگر در هنگام طراحی کافه در اصل توجه به طراحی و مدل پیشخوان کافی شاپ می‌باشد. تلاش کنید تا بهترین و مناسب‌ترین دیزاین برای پیشخوان کافی شاپ انتخاب کنید تا دکور کافه با هم هماهنگی داشته باشد. همچنین از نکته مهم دیگر در کافی شاپ می‌تواند داشتن یک تم کلی باشد. داشتن یک تم در دیزاین و طراحی کافه باعث می‌شود تا به راحتی یک کافی شاپ از دیگر کافه‌ها متمایز شود. همچنین از ویترین کافه غافل نشوید! ویترین هر مغازه معرف دیزاین داخلی مغازه است. ویترین کافه باید جذب کننده باشد.

 

ایده مدرن برای دکوراسیون کافه 2

 

کافه کتاب یا کافه بازی از ایده‌های جدید و مدرن برای طراحی و دیزاین کافه‌ها می‌باشد. با در نظر گرفتن متراژ فضا در کافه خود می‌توانید یک یا هر دو ایده را اجرا کنید. فراموش نکنید که رنگ در دکوراسیون کافه بسیار تاثیرگذار است. از رنگ‌های اشتهاآور مانند قرمز و زرد استفاده کنید. تاثیر آن‌ها اعجاب انگیز است. همچنین شما می‌توانید بخشی از کافه را به سرو بعضی از خوراک‌ها به صورت سلف سرویس قرار دهید. قطعاً افراد زیادی ای این ایده‌ها استقبال می‌کنند.

 

ایده مدرن برای کافه 5

 

فراموش نکنید که معمولاً افراد به سقف کافه‌های خود اهمیت نمی‌دهند. شما می‌توانید با اجرای یک طرح جذاب و متفاوت باعث شوید تا کافه شما فضای منحصر به فردی داشته باشد. همچنین باید در کنار توجه به سقف کافه، به همان اندازه نیز به کف کافی شاپ توجه نشان دهید. اجرای همان ایده‌های خلاقانه برای کف سازی کافی شاپ نیز می‌تواند بسیار الهام بخش باشد. در ادامه به شما مطالعه مقالات زیر را پیشنهاد می‌کنیم.

enlightenedدکور کافی شاپ

enlightenedدکور مغازه قهوه فروشی

enlightenedدکوراسیون کافی شاپ

 

ایده مدرن برای دکوراسیون کافه 1

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا بهترین و خاص‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم