09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-2284930

09177114128

دفتر کار یک محیط رسمی و اداری است که افراد بیشتر وقت خود را در آنجا سپری می‌کنند. اگر دفتر کار شما دارای متراژ پایینی است، رعایت اصول طراحی دکوراسیون دفتر کار تیره برای شما الزامی است.

تاریخ: 1399/8/21

 

فرقی نمی‌کند دفتر کار دارای متراژ زیاد یا کم باشد، مهم‌ترین نکته در دکوراسیون دفتر کار این است که اصول چیدمان و طراحی فضا به صورت کامل و حرفه‌ای اجرا شود تا کارمندان در محیط کار بازدهی بیشتری داشته باشند. این اصول در دکوراسیون دفتر کار کوچک از اهمیت دوچندانی برخوردار است. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا برترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

 

دکوراسیون دفتر کار کوچک 4

 

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

فرقی نمی‌کند دفتر کار شما در منزل و گوشه‌ای از اتاق باشد یا در یک شرکت و اداره بزرگ با هزاران اتاق و میز و صندلی! همیشه به یاد داشته باشید که دفتر کار یک محیط کاربردی است و تنها زیبایی و جذابیت فضا ملاک نیست. چیدمان و مبلمان دفتر کار باید به نحوی باشد که آرامش کارمند را در طول ساعات کاری تامین کند و تمرکز او را به هم نریزد. این عوامل می‌تواند به رنگ اتاق، مبلمان اداری و حتی دیزاین کلی فضا بستگی داشته باشد. رعایت اصول طراحی دفتر کار شامل تمامی موارد تاثیرگذار در محیط کار است و هیچ کدام نباید نادیده گرفته شود. 

 

دکوراسیون دفتر کار کوچک 3

 

طراحی و اجرای اصولی و صحیح دفتر کار علاوه بر بازخوردی که بر روی کارآیی و تمرکز کارمندان دارد، در زمینه موفقیت و پیشرفت کسب و کار شما نیز موثر است. یک دکوراسیون داخلی شیک و جذاب برای دفتر کار باعث می‌شود تا مراجعه کنندگان یا مشتریان شما به راحتی به شما اعتماد کنند و شرایط کاری شما را راحت‌تر بپذیرند. اگر دفتر کار شما کوچک است باید به نورپردازی و رنگ دیوارها و حتی رنگ مبلمان اداری نیز توجه داشته باشید. رنگ‌های تیره باعث می‌شوند تا فضای کاری شما دلگیر و کسل کننده شود. دیزاین دفتر کار تیره دارای اصول خاص خود می‌باشد.

 

دکوراسیون دفتر کار کوچک 2

 

دکوراسیون دفتر کار کوچک

در هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر کار کوچک باید از ترفندهای کوچک ولی تاثیرگذار در دکوراسیون دفتر کار استفاده کنید تا بتوانید فضایی آرامش بخش داشته باشید. یکی از این ترفندهای تاثیرگذار در دکوراسیون دفتر کار کوچک در اصل استفاده از گلدان‌ها و گل‌های طبیعی کوچک و بزرگ است که به راحتی بر روی میز کار یا در کنار اتاق کار قرار گرفته و ایجاد سرزندگی و شادابی در فضا می‌کنند. همچنین اگر قصد دارید تا از لوازم دکوری و تزیینی مانند تابلو استفاده کنید، باید از تابلوهایی با ابعاد مناسب برای دفتر کار و دارای طرح مرتبط با کار خود استفاده کنید.

 

دکوراسیون دفتر کار کوچک 1

 

در دکوراسیون دفتر کار کوچک باید دقت داشته باشید که اندازه مبلمان باید متناسب با فضا باشد، زیرا اگر از مبلمان بزرگ و غیرعادی برای فضای دفتر کار کوچک خود استفاده کنید، باعث می‌شود تا هم فضای رفت و آمد باریک و اذیت کننده شود و هم دکور فضا بسیار کوچک و غیر عادی به نظر برسد. در هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر کار کوچک نکات دیگری نیز موثر هستند. در ادامه مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

enlightenedدیوارپوش دیوار اداری

enlightenedپارتیشن بندی دفتر کار

enlightenedاجرای کفپوش دفتر کار

 

ایرانادکور دکوراسیون دفتر کار کوچک

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از تخصص و دانش طراحان و معماران حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا خدماتی شایسته و منحصر به فرد را به شما عزیزان ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم